Eğitim

Home » Eğitim

KRON FINANCIAL SERVICES

Başlangıç, orta ve ileri düzey eğitim programlarımız ile her yatırımcıya uygun ücretsiz eğitimler sadece Kron Finance’da.

Kron Eğitim Programları ile ücretsiz bir şekilde akademik seviyede yatırımcılık eğitimi alabilirsiniz. Kron felsefesine göre doğadaki her canlı bir yatırımcıdır. İster başlangıç seviyesinde bir yatırımcı olun, ister orta düzey veya ileri düzey bir profesyonel yatırımcı olun, finansal piyasalarda her gün yeni bilgiler öğrenip kendimizi geliştirdiğimiz sürece finansal piyasalarda var olunabileceğine inanmaktayız. O yüzden kazanmayı öğrenmek için eğitimin şart olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden her seviyeden yatırımcıları Kron Finance eğitimlerimize davet ediyoruz.

ÜCRETSİZ EĞİTİM TALEP ET

  Fiyat Sağlayıcılarımız

  Uluslararası ve güvenilir fiyat sağlayıcılarımız

  Bu sitede yer alan tüm içerik ve hizmetler telif haklarına tabidir ve tüm hakları “Kron Financial Consultancy LLC” firmasına aittir.

  İşbu web sitesinin herhangi içeriğinin kullanımı “Kron Financial Consultancy LLC” firmasının resmi temsilcisi tarafından onaylanmalı ve orijinal kaynağa ilgili internet bağlantısını içermelidir.

  Herhangi “Çevrimiçi – brokerlik” veya “Çevrimiçi – Forex” tipi üçüncü taraf şirketler işbu web sitesinde yer alan içeriği ve “Kron Financial Consultancy LLC” firmasına ait değiştirilmiş yazıları kullanma hakkına sahip değildir. İhlal halinde bu şahıslar fikri mülkiyetin korunması kanunu kapsamında yargılanacaktır.

  Kron Financial Consultancy LLC – Finansal Hizmetler Kurumu (FSA) tarafından tescil edilen Sınırlı Sorumluluk Şirketlerinin sicil memuru tarafından 3478 KRN 2018 tescilli numarası altında kurulmuştur.

  Bu web sitesindeki tüm aracılık faaliyetleri Kron Financial Consultancy LLC tarafından sağlanmaktadır.

  Risk Uyarısı:
  Kaldıraçlı işlem gören tüm finansal ürünler, sermayeniz için yüksek derecede risk taşır. Bunlar tüm yatırımcılara uygun değildir.Lütfen riskleri tamamen anladığınızdan emin olun ve gerekirse bağımsız tavsiyeler isteyin. Daha ayrıntılı bilgi için tam Risk Uyarısı ve İş Şartları’na bakın.

  Tarayıcınızın güvenlik testleri yapılıyor. Lütfen bekleyiniz